32 506 59 66 PL / ENG


Umów się na wizytę

 

Dr n.med. Karolina Mikuś-Zagórska

Specjalista chirurgii plastycznej.

IMG 1386poprawa1Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2013 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Umiejętności zabiegowe z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskała w europejskich ośrodkach chirurgii plastycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, kongresach i stażach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorką i współautorką kilkunastu publikacji naukowych oraz wielu wystąpień zjazdowych. Czas spędzony na licznych szkoleniach, kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej pozwala stale poszerzać zakres wykonywanych zabiegów spełniających światowe wymogi bezpieczeństwa jak i skuteczności oraz pozwala na ustalenie optymalnego, indywidualnego programu leczenia dla każdego pacjenta.

 

DSC 4172

Lek. med. Tomasz Wacławczyk 

Specjalista medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. W 1999 r. ukończył studia medyczne uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Od 2000 r. związany jest z Oddziałem Kardiochirurgii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu. W 2009 r. ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Od 8 lat swoje umiejętności rozwija na gruncie szeroko pojętej medycyny estetycznej i anti-aging. Umiejętności zabiegowe doskonalił pod okiem najlepszych chirurgów plastycznych na świecie m.in. w Brazylii, Niemczech i Szwecji.

Jest członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

 

 

 

 Lek. Krystyna Pawełczyk-Pala

Dermatolog-wenerolog, specjalista i trener medycyny estetycznej z niemal 20-letnim doświadczeniem.

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging. Należy do grona lekarzy szkolących innych lekarzy dermatologów z ramienia Stowarzyszenia. Od 2009 roku członkini Rady Naukowej współtworzy Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, które ma na celu kreowanie i propagowanie najlepszych wzorców medycyny przeciwstarzeniowej wśród młodych lekarzy.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4