32 506 59 66 PL / ENG


Umów się na wizytę

1000 lipoline resizeLIPOLINE Clinic to miejsce wyjątkowe ze względu na swoją działalność. Jesteśmy głęboko przekonani, że liposukcja – modelowanie sylwetki – jest sztuką. Sztuka ta wymaga jednak nie tylko zmysłu artystycznego, ale również doświadczenia, umiejętności oraz szerokiej wiedzy medycznej chirurga wykonującego zabieg. To właśnie doświadczenie, wiedza i umiejętności gwarantują bezpieczeństwo zabiegu, z kolei artyzm lekarza pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Mówi się, że „wygląd to nie wszystko” -  faktycznie tak jest. Jednak, gdy przestajemy czuć się dobrze w swojej skórze zaczyna brakować nam pewności siebie, spada nasza samoocena, a to znacznie wpływa na samopoczucie i jakość życia. Naszą misją jest przywrócenie radości życia i pewności siebie osobom, które z powodu mankamentów swojego ciała czują się nieszczęśliwe. W Lipoline Clinic pomagamy spełniać marzenia o idealnej sylwetce.

Co nas wyróżnia?

Innowacyjność

Liposukcja większości kojarzy się z inwazyjnym zabiegiem chirurgicznego odsysania tłuszczu, który wiąże się z długim okresem rekonwalescencji, zniekształceniem skóry oraz powikłaniami około zabiegowymi. W naszej klinice natomiast wykorzystujemy najnowocześniejszą laserową metodę usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry – Palomar SlimLipo 3D. Jest to obecnie najbezpieczniejsza technika inwazyjnego modelowania sylwetki, pozbawiona przykrych dolegliwości zdrowotnych po zabiegu, efektu „obwisłej skóry” oraz  nierówności sylwetki.

Doświadczenie i profesjonalizm

Za zdumiewającymi efektami zabiegów stoi zespół doświadczonych, posiadających rozległą wiedzę i nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje lekarzy i specjalistów, dla których praca jest wyzwaniem i pasją.

Indywidualne podejście

Jesteśmy przekonani, że sukces i zadowolenie pacjenta tkwi w zindywidualizowanym podejściu do konkretnego przypadku. Każdy pacjent, który zgłasza się do nas ma zgoła odmienne potrzeby, osobiste pragnienia i oczekiwania. Dlatego tak bardzo istotne jest, aby wypracować wspólną – lekarza i pacjenta – wizję, konieczną do  osiągnięcia odpowiednich proporcji, harmonii i zadowolenia z efektów końcowych zabiegu.

Nasz zespół

Lipoline Clinic tworzą profesjonaliści z pasją. To lekarze i specjaliści posiadający wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie modelowania sylwetki oraz zaawansowanych technologii i metod oferowanych naszym pacjentom. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4