32 506 59 66 PL / ENG


Umów się na wizytę

Atrakcyjna sylwetka zawsze będzie na piedestale kobiecych pragnień. Niektóre z nas mogą cieszyć się „dobrymi genami” i naturalną talią osy. Inne, chcąc osiągnąć ten cel, spędzają godziny na siłowni i stosują drakońskie diety. Która z nas nie zna tego uczucia?

Jesienna aura powoli wkracza w naszą codzienność. Można ją lubić bądź nie. Sympatycy jesieni mają mocny argument „za”. Podczas chłodnych dni łatwiej ukryć niedoskonałości ciała pod odzieżową cebulką :) Twarzy jednak nie ukryjemy!

Sezon wakacyjny dobiega końca. Wraz z naładowaną baterią oraz solidną dawką witaminy D, mamy po lecie jeszcze jedną pamiątkę. Radzimy, jak zregenerować zmęczoną ekspozycją na słońce skórę i odzyskać jej młodzieńczy wygląd.

Wszystko przypomina Ci o tym, że lato się kończy? Chłodne poranki i uliczne korki to żaden problem w porównaniu z tym, z czym Twoja skóra musi się uporać po gorących wakacjach. Niestety, lato nie sprzyja zdrowemu wyglądowi naszej cery, która po sezonie, nierzadko jest przesuszona oraz bywa, że pojawiają się na niej przebarwienia.

Podczas codziennej pielęgnacji szczególną uwagę zwracamy na twarz. Nic dziwnego! Stanowi ona niejako naszą „wizytówkę” i chcemy, by wyglądała promienie, świeżo, a nade wszystko młodo! Powinnyśmy jednak wiedzieć, że są pewne newralgiczne części ciała, które zdradzają wiek bardziej od samej twarzy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4