32 506 59 66 PL / ENG
Szyja i podbródek

SZYJA I PODBRÓDEK

SZYJA I PODBRÓDEK: Podwójny podbródek pogrubia i dodaje lat. Nic więc dziwnego, że często popadamy z tego względu w kompleksy, a golf staje się nieodzownym elementem naszej garderoby. Przyczyn powstawania dodatkowej fałdki pod brodą jest wiele: uwarunkowania genetyczne, otyłość, nieprawidłowa postawa ciała etc. Najskuteczniejszą metodą redukcji podwójnego podbródka jest Palomar SlimLipo 3D. Podczas jednego zabiegu pozbywamy się zbędnej tkanki tłuszczowej, pozostawiając skórę jędrną i wygładzoną.

Zobacz efekty!

Piersi

PIERSI

PIERSI: Ginekomastia, czyli przerost piersi u mężczyzn może występować w trzech postaciach: tłuszczowej, gruczołowej lub mieszanej. Problem ten jest przyczyną dyskomfortu psychicznego, szczególnie u nastolatków i młodych mężczyzn. Skuteczną metodą walki z ginekomastią, której przyczyna tkwi w nadmiarze tkanki tłuszczowej, jest Palomar SlimLipo 3D. Umożliwia ona redukcję tkanki tłuszczowej, bez ryzyka powstania efektu "obwisłej skóry".

Zobacz efekty!

Brzuch

BRZUCH

BRZUCH: Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha jest charakterystyczny dla płci męskiej. Otyłość brzuszna spowodowana jest w znacznej mierze siedzącym trybem życia oraz złymi nawykami żywieniowymi, a także zaburzeniami hormonalnymi. Odkładający się w tym miejscu tłuszcz okala narządy wewnętrzne obciążając ich pracę. Dodatkowo tkanka tłuszczowa zlokalizowana w obrębie brzucha należy do tych, których najtrudniej jest się pozbyć. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej jest Palomar Slim Lipo 3D. Metoda ta poza rozpuszczeniem i usunięciem tłuszczu, zapewnia znaczną poprawę wyglądu brzucha bez efektu „obwisłej skóry” oraz szpecących blizn.

Zobacz efekty!

Nogi

NOGI

INNA CZĘŚĆ CIAŁA: Jeśli inna część ciała jest przyczyną Twoich problemów zdrowotnych lub kompleksów, zapraszamy na indywidualną wizytę konsultacyjną. Nasz specjalista postara się zaradzić problemowi i znaleźć najlepsze rozwiązanie tak, abyś poczuł się pewnie w swojej skórze.

Zobacz efekty!

Liposukcja i redukcja tkanki tłuszczowej dla mężczyzn

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4