32 506 59 66 PL / ENG
Szyja i podbródek

SZYJA I PODBRÓDEK

SZYJA I PODBRÓDEK: Podwójny podbródek to problem estetyczny dotykający kobiet w każdym wieku, zmieniający zupełnie wygląd i owal twarzy. Powstawaniu podwójnego podbródka sprzyja nadwaga, bark ruchu, nieprawidłowa pielęgnacja oraz nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, a także nieprawidłowa postawa ciała. Często jednak problem ten dziedziczony jest genetycznie. Zabieg redukcji podwójnego podbródka zaleca się, gdy skóra w tym miejscu straciła elastyczność, stała się obwisła lub w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej. W wyniku zabiegu metodą Palomar SlimLipo 3D tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, a skóra brody i szyi staje się jędrna, elastyczna i wygładzona.

Zobacz efekty!

Ramiona

RAMIONA

RAMIONA: Obwisłe ramiona to problem kobiet, szczególnie w dojrzałym wieku, kiedy dochodzi do obniżenia elastyczności skóry, często też do jej rozciągnięcia. Dodatkowo wiele kobiet cierpi z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Grube, obwisłe ramiona wyglądają nieestetycznie i są niejednokrotnie przyczyną kompleksów. Walka z problemem jest trudna. Często nie pomaga ani dieta ani ćwiczenia. Jedną z najskuteczniejszych metod modelowania ramion jest Palomar SlimLipo 3D. Metoda ta umożliwia nadanie odpowiednich proporcji, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, bez ryzyka powstania efektu „obwisłej skóry” przy jednoczesnym wygładzeniu i ujędrnieniu skóry ramion.

Zobacz efekty!

Piersi

PIERSI

PIERSI: Zmniejszenie piersi. Przerost piersi to wada, która pojawia się zarówno u dorosłych kobiet jak i bardzo młodych dziewczyn. Problem często pojawia się po długim karmieniu piersią. W wielu przypadkach jest jednak wynikiem obciążeń genetycznych lub zaburzeń hormonalnych. Zbyt duże piersi obciążają kręgosłup, powodują deformację oraz bóle pleców i kręgosłupa, utrudniają uprawianie sportów, dla wielu kobiet są także powodem kompleksów. Metoda Palomar SlimLipo 3D to znakomite rozwiązanie dla kobiet, które chcą zmniejszyć rozmiar, poprawić kształt oraz jędrność piersi, jednocześnie unikając blizn oraz innych powikłań, charakterystycznych dla tradycyjnych operacji redukcyjnych piersi.

Zobacz efekty!

Brzuch

BRZUCH

BRZUCH: Brzuch to miejsce, gdzie najłatwiej i najszybciej odkłada się tkanka tłuszczowa. Duży, obwisły brzuch to problem, który dotyczy szczególnie kobiet po przebytej ciąży, gdy skóra po porodzie nie powróciła to wcześniejszego stanu oraz u osób ze znacznym ubytkiem masy ciała. Fałdy tłuszczu na brzuchu nie tylko zniekształcają sylwetkę, ale również są przyczyną zwiotczenia mięśni, nadmiernego rozciągnięcia skóry, a także bólów kręgosłupa i odparzeń. Metoda Palomar SlimLipo 3D umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i talii bez efektu „obwisłej skóry”, za to zyskujemy wyszczuploną sylwetkę oraz równomiernie wygładzoną skórę okolic brzucha.

Zobacz efekty!

Nogi

NOGI

NOGI (UDA, KOLANA, ŁYDKI): Piękne zgrabne nogi to marzenie każdej kobiety. Uwarunkowania genetyczne, siedzący tryb życia, nieodpowiedni sposób odżywiania oraz wiek wpływają niekorzystnie na ich wygląd. Na szczęście są zabiegi umożliwiające modelowanie kształtu nóg (ud, kolan, łydek). Najmniej inwazyjną i najskuteczniejszą metodą jest Palomar SlimLipo 3D. Efekt zgrabnych nóg uzyskujemy poprzez odessanie tkanki tłuszczowej oraz obkurczenie i ujędrnienie skóry bez szpecących nacięć i trudno gojących się ran.

Zobacz efekty!

Inne

INNE

INNE: Jeśli inna część ciała jest przyczyną Twoich problemów zdrowotnych lub kompleksów, zapraszamy na indywidualną wizytę konsultacyjną. Nasz specjalista postara się zaradzić problemowi i znaleźć najlepsze rozwiązanie tak, abyś poczuła się pewnie w swojej skórze.

Zobacz efekty!

 

Zabieg liposukcji i odsysania tłuszczu dla kobiet

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4