32 506 59 66 PL / ENG

Lipotransfer (lipofilling) to bezpieczna i skuteczna metoda modelowania ciała oraz redukcji oznak starzenia za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. Efektem zabiegu, poza odbudową objętości i wypełnianiem ubytków, jest regeneracja otaczających tkanek. Daje to efekt wygładzenia oraz rewitalizacji miejsca poddanego zabiegowi.

TWARZ
Twarz jest wizytówką każdej kobiety. Chcemy być jak najdłużej młode i piękne. Dzięki lipotransferowi możemy pozbyć się zmarszczek, poprawić kontur twarzy czy powiększyć usta. Tłuszcz wszczepiany może być w okolicę zapadniętych policzków, kącików ust, bruzd nosowo – wargowych, wargi górnej i brody jak również czerwieni wargi górnej i dolnej (powiększenie ust) oraz w najpopularniejsze rodzaje zmarszczek.

PIERSI
Mały biust jest częstym kompleksem wśród kobiet. Każda kobieta chce się dobrze czuć w swoim ciele i być postrzegana przez innych za piękną. Piersi są synonimem kobiecości, a dzięki lipotransferowi można je powiększyć, unieść lub odbudować bez użycia skalpela. Wstrzyknięty tłuszcz wypełnia je w naturalny sposób.

POŚLADKI

Kształtne pośladki i wąska talia to marzenie wielu kobiet. Zarówno panowie, jak i panie szaleją na punkcie idealnych proporcji. Wstrzyknięcie własnego tłuszczu w pośladki może powiększyć je, przywrócić im odpowiedni kształt lub je podnieść.

BLIZNY
Widoczne blizny oraz ubytki spowodowane urazami, chorobami, czy wadami wrodzonymi to wstydliwy temat dla każdego kto je posiada. Wpływają one nie tylko na nasz wygląd, ale również na psychikę. Warto, więc zrobić wszystko, by polepszyć komfort życia. Lipotransfer stanowi doskonałe rozwiązanie, przy naprawie jakości skóry. Doskonale redukuje blizny potrądzikowe i pourazowe.

LINIA CIAŁA
Nawet dbając o sylwetkę nie zawsze mamy wpływ na linię ciała. Pewne rzeczy są niezależne od nas. Lipofilling pomoże nam w osiągnięciu upragnionych kształtów w naturalny i bezpieczny sposób.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4