32 506 59 66 PL / ENG

CIESZ SIĘGŁADKĄ SKÓRĄ CAŁY ROK 1

Czym jest Aquafilling® bodyline?
Aquafilling® bodyline jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania
ciała -powiększania biustu i pośladków
Aquafilling® bodyline to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.


Jakie są wskazania do użycia Aguafilling® bodyline?

 • zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,

 • asymetria piersi,

 • korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach,

 • korekcja kształtu i wielkości pośladków,

 • korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych,

 • asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja,

 • „płaskie pośladki”.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu z wykorzystaniem Aquafilling®bodyline?
Efekt utrzymuje sięco najmniej 5 lat.
Końcowy efekt można zaobserwować  już 7 dni po zabiegu (kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe).


Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około półtorej godziny.


Czy podawane jest znieczulenie?
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu Aquafilling® bodyline dodawany jest środek znieczulający.


Jak głęboko wstrzykiwany jest preparat Aquafilling® bodyline?

Preparat Aquafilling® bodyline jest wstrzykiwany do tkanek miękkich, zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą igły lub kaniuli, co minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu.


Kiedy po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności?

Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności, dlatego Pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Aquafilling® bodyline są omawiane indywidualnie z Pacjentem. Zabieg może wykonać wyłącznie lekarz, który posiada certfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Aquafilling® bodyline. (doktor Wacławczyk taki posiada)
Aquafilling® bodyline nie powinien być stosowany u osób, które: mają kłopoty z krzepliwością krwi, cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki, są w trakcie menstruacji.
Przed zabiegiem lekarz przedstawia przewidywany efekt, który zależy od indywidualnych cech anatomicznych Pacjenta. W gestii Pacjenta pozostaje wybranie techniki korekcji.


Jakie są zalecenia pozabiegowe?
Po zabiegu, który jest bardzo mało inwazyjny, Pacjent może zmieniać opatrunek samodzielnie, stosując codziennie przez 6-7 dni zwykły preparat odkażający i jałowy plaster. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność i delikatnie obchodzić sie z miejscem podania preparatu. Bardzo ważne jest, aby nie myć wodą bieżącą miejsca wkłucia przez 5-7 dni.
Dodatkowo Pacjentowi zaleca się: noszenie bielizny modelujacej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych, unikanie spania na brzuchu (w przypadku powiększenia piersi), niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu.
Pacjent powinien zgłosic się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza.


Zalety Aquafiling® bodyline?

 • Mało inwazyjny zabieg - szybki powrót do codziennych aktywności.

 • Naturalny wygląd - w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie są widoczne kontury występowania preparatu.

 • Długotrwały efekt -przynajmniej na 5 lat, z reguły 8 lat

 • Bezpieczny dla organizmu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4