32 506 59 66 PL / ENG

Bez tytułuADIVIVETM to unikalna metoda przeszczepu tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste. Wyjątkowość tej metody polega na separacji starych i niepełnowartościowych komórek tłuszczowych, wolnych lipidów, komórek krwi oraz fragmentów tkanek od frakcji do przeszczepu. W ten sposób uzyskujemy ELIKSIR MŁODOŚCI – bogaty w zdrowe komórki tłuszczowe oraz cenne komórki macierzyste. To dzięki nim skóra odzyskuje blask i witalność oraz piękny wygląd.

adivive

 Jak wygląda zabieg?

Procedura zabiegowa rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej z miejsca dawczego (brzuch, uda, lędźwie). Ilość materiału, jaką należy pobrać zależy od powierzchni, w którą będzie wszczepiany. Tłuszcz pobierany jest do jednorazowego, wyposażonego w nowatorskie filtry zestawu FPU (Fat Processing Unit). Zabieg pobrania tłuszczu odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Następnie poszczególne frakcje tkanki tłuszczowej poddawane są separacji za pomocą systemu odwirowywania ADIVIVETM. W wyniku procesu odwirowania otrzymujemy materiał bogaty w pełnowartościowe komórki tłuszczowe i komórki macierzyste, gotowe do implantacji.

Przygotowany do przeszczepu materiał podawany jest za pomocą cieniutkich kaniul w miejsce biorcze. Procedura wszczepienia odbywa się również w znieczuleniu miejscowym.

 

 Zalety zabiegu:

  • Bezpieczeństwo i sterylność procedury – system separacji tkanki tłuszczowej ADIVIVE, jako pierwszy na świecie, otrzymał amerykański atest FDA.
  • Skuteczność – w przeciwieństwie do innych metod, technologia ADIVIVE umożliwia podanie tylko młodych i pełnowartościowych komórek tłuszczowych oraz komórek macierzystych, co wyklucza odrzucenie przeszczepu oraz długotrwałe efekty.
  • Szybka procedura zabiegowa.
  • Naturalna alternatywa dla implantów i sztucznych wypełniaczy.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4