32 506 59 66 PL / ENG

ENDERMOLOGIA

Kochaj siebie! Kochaj swoje ciało!

W Klinice Lipoline wiemy jak ważny jest dla Ciebie wygląd i jesteśmy po to, aby pomóc spełnić Tobie marzenie o wymodelowanej sylwetce i odmłodzeniu skóry twarzy bez potu i cierpienia.

Podczas, gdy ćwiczenia fizyczne powodują spalanie kalorii w obszarach, gdzie w tkance tłuszczowej zmagazynowane jest najwięcej energii, lipomasaż precyzyjnie wyszczupla obszary stwarzające problemy, modelując sylwetkę zgodnie z życzeniami klienta. Płaskie, obwisłe pośladki są unoszone, gdy usuwany jest otaczający je tłuszcz, a jednocześnie kształtowany jest krągły kontur pośladków i bioder.

 

ENDER

Endermologia to inaczej mówiąc masaż podciśnieniowy lub lipomasaż, który dociera do głębokich warstw tkanki tłuszczowej, dlatego jest polecany przy redukcji cellulitu. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę za pomocą odpowiedniego urządzenia - głowicy LIPOMASSAGE wyposażonej w rolki, które oddziałują dogłębnie, zarówno na skórną, jak i podskórną tkankę łączną. Wybrana część ciała jest rozmasowana, tłuszcz ulega rozbiciu.

Poza tym stymulujemy komórki podskórne do lepszego metabolizmu oraz naturalnej produkcji kolagenu i elastyny. Usprawniając mikrokrążenie, unikamy patologii wewnątrztkankowych, które przyczyniają się do powstania nieestetycznych grudek i nierówności.

WSKAZANIA

Jakie ma działanie?

  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
  • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
  • w terapii przeciwobrzękowej,
  • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
  • eliminacja toksyn z organizmu,
  • rozluźnianie napiętych mięśni.

EFEKTY

Endermologia jest delikatną oraz skuteczną terapią atycelulitową i wyszczuplającą, niemniej jak większość zabiegów dla osiągnięcia pełnych efektów wymaga powtórzeń i systematyczności. Pełna kuracja to 10-15 zabiegów w zależności od tego, jaki cel chcemy osiągnąć. Wszystkie szczegóły ustalane są przez rozpoczęciem cyklu zabiegów, które wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia. Efekty zabiegów endermologii Pacjent może zobaczyć już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt w postaci zlikwidowanego lub znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia (widocznego również w zmniejszeniu rozmiaru ubrania) oraz wymodelowania sylwetki można zobaczyć dopiero po przeprowadzeniu pełnej kuracji.

Bardzo istotnym efektem zabiegu jest oczyszczenie organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Pacjent odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

Zabiegi są również wskazane dla osób, które mają problem z zatrzymującą się w organizmie wodą.

 

price-labelCENA ZA REWOLUCYJNY ZABIEG?345

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 8 zabiegów w cenie 6!. 
Zapłacisz na 8 zabiegów tylko 720 zł.

Regulamin promocji znajdziesz na stronie:
więcej

Za pojedynczy Lipomassage zapłacisz 140 zł (czas trawnia masażu to 50 min.)

Za serię Lipomassage opcjonalnie: 10,12 lub 15 zabiegów zapłacisz 120 zł za jeden. (czas trwania masażu to 50 min.)

Ubranko możesz wypożyczyć lub nabyć za kwotę 50 zł, przy wykupie pakietu.

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
centrum liposukcji
kodowanie strony internetowej: group4